Kurslarımız

Sürücü Kursundan Daha Fazlası

Defne Eryaman Sürücü Kursunda, sizlere sadece ders vermiyoruz. Ayrıca trafikte nasıl saygılı olmanız gerektiğini ile ilgili kaliteli bir eğitim veriyoruz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices auctor sapien id cursus. Aliquam maximus turpis in vehicula semper. Fusce et ultrices libero, at suscipit lacus. Sed vitae fringilla nibh. Nunc ultrices auctor sapien id cursus. Aliquam maximus turpis in vehicula semper. Fusce et ultrices libero, at suscipit lacus. Sed vitae fringilla nibh.

Eryaman Sürücü Kursu Hakkında Bilgi

Sizin için en iyi sürüş kursunu görüşmek üzere sizi arayacağız:

Intensive Course

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur piscing elit. Nunc ultri auctor sapien id cursus. Aliquam maximus turpis in vehicula semp Fusce et ultrices libero, at suscipit lacus. Sed vitae fringilla nibh.

Learn More

B Sınıfı Ehliyet Kursu

B sınıfı ehliyet derslerimiz 14 saat sürmektedir. Düz ya da otomatik vitesli otomobilleri kullanmaya hak kazanırsınız. Araçlarımızın hepsi son model arabalardır.

Daha Fazla Bilgi

A1 Motor Sınıfı Ehliyet Kursu

A1 motor ehliyeti derslerimiz 14 saat sürmektedir. Düz ya da otomatik vitesli motorları kullanmaya hak kazanırsınız. Hem teori hem de uygulama sınavından başarı ile geçmek ister misiniz ?

Daha Fazla Bilgi

A2 Motor Sınıfı Ehliyet Kursu

A2 motor ehliyeti derslerimiz 14 saat sürmektedir. Düz ya da otomatik vitesli motorları kullanmaya hak kazanırsınız. Hem teori hem de uygulama sınavından başarı ile geçmek ister misiniz ?

Daha Fazla Bilgi

Özel Direksiyon Eğitimi

Ehliyet belgesini almadan önce ya da trafiğe çıkmadan önce heyecanınızı tamamen yenebilmek adına sizlere özel olarak ders vermekteyiz. Sürücü kursundan farklı olarak istediğiniz güzergahta araçlarımızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

B Sınıfı Otomatik Ehliyet Kursu

B sınıfı otomatik ehliyet derslerimiz 14 saat sürmektedir. Sadece otomatik vitesli otomobilleri kullanmaya hak kazanırsınız. Araçlarımızın hepsi son model arabalardır.

Daha Fazla Bilgi

İlk sürüş dersinizi planlamak için hemen bizi arayın

Bugün Araç Sürmeyi Öğrenmeye Başlayın

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize Abone Olun ve Özel Derslerde Anında %10 İndirim Kazananın