Hakkımızda

Eryaman Defne Sürücü Kursu Hakkında

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Defne Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda B (otomobil) sınıfında sürücü belgesi verilmektedir. 20′ er kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Defne Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Defne Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.

Güvenli araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

alt bölge resim

Bizim Sözümüz

Sizleri Hem Gerçek Trafik Ortamına Alıştırmak Hem de Gerçek Bir Eğitim Vermek İstiyoruz. Emeğinizin Karşılığını Kesinlikle Alacaksınız.

Defne sürücü kursu olarak Etimesgut ve Eryaman bölgesinde uygulamalı sınavlardan en yüksek başarı oranına sahibiz.
Kursumuzda şimdiye kadar ne sınav esnasında ne de eğitim de herhangi bir kaza yaşanmamıştır.
Ehliyet almak için asla geç kalmadınız. Yaşınız kaç olursa olsun size istemiş olduğunuz ehliyeti aldıracağız.

Sürücü kursu eğitmenlerimiz pedagolojik formasyonları, üniversite diplomaları, eğiticinin eğitmeni sertifikaları ve diğer gerekli bütün sertifikalara sahiptir.

Etimesgut, Sincan, Eryaman, Batıkent, Elvankent, Fatih ve Törekent bölgelerinden öğrenci kabul etmekteyiz.

İlk sürüş dersinizi planlamak için hemen bizi arayın

Bugün Araç Sürmeyi Öğrenmeye Başlayın

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize Abone Olun ve Özel Derslerde Anında %10 İndirim Kazananın